O společnosti HSBC

HSBC je jednou z největších organizací na světě poskytujících bankovní a finanční služby pro přibližně 40 milionů zákazníků a to v rámci těchto sektorů: osobní bankovnictví, komerční bankovnictví a globální bankovnictví a trhy.

Naše poslání “Otevírat svět příležitostí” vysvětluje důvod naší existence. Jsme tu, abychom s pomocí svých jedinečných schopností, dovedností, šíře záběru a pohledu na věc otevírali pro své zákazníky nové příležitosti. Spojujeme lidi, nápady a kapitál, abychom podpořili růst a rozvoj a pomohli budovat lepší svět – pro své zákazníky, naše zaměstnance, investory, komunitu a planetu, kterou společně obýváme.

Naše akcie se obchodují na burzách v Londýně, Hongkongu, New Yorku a na Bermudách. Majitelů akcií společnosti HSBC Holdings plc je okolo 187 000 akcionářů ve 128 zemích a teritoriích.

Další informace o společnosti HSBC získáte na našich webových stránkách .

HSBC v České republice

Společnost HSBC působí v České republice od roku 1997. Informujte se o struktuře a vedení banky a o službách, které společnost nabízí ve vašem regionu.

Pracovní příležitosti

Nabízíme celou řadu zajímavých a různorodých příležitostí, takže si vyberete v jakékoli fázi své kariéry. Zjistěte nabídku pracovních příležitostí ve vaší oblasti.

Naše společnost

Zjistěte víc o poslání, hodnotách a strategii společnosti HSBC, o naší historii a o závazcích banky chovat se udržitelným způsobem.

Vztahy s investory

Současní i potenciální investoři naleznou informace o společnosti HSBC na našich webových stránkách. Upozorňujeme, že tyto informace jsou dostupné pouze v angličtině.