O společnosti HSBC

HSBC je jednou z největších organizací na světě poskytujících bankovní a finanční služby více než 39 milionům zákazníků, a to v rámci čtyř globálních oborů podnikání: drobné bankovnictví a správa majetku, komerční bankovnictví, globální bankovnictví a trhy a konečně globální soukromé bankovnictví. Naše síť pokrývá 66 zemí a teritorií v Evropě, Asii, na Blízkém východě a Africe, Severní a Latinské Americe.

Snažíme se být všude tam, kde najdeme příležitosti k rozvoji. Propojujeme zákazníky s příležitostmi, umožňujeme podnikům vzkvétat a ekonomikám prosperovat a konečně pomáháme lidem plnit jejich naděje a realizovat ambice.

Naše akcie se obchodují na burzách v Londýně, Hongkongu, New Yorku, Paříži a na Bermudách. Majiteli akcií společnosti HSBC Holdings plc je okolo 200 000 akcionářů ve 130 zemích a teritoriích.

HSBC v České republice

Společnost HSBC France - pobočka Praha působí v České republice od roku 1997. Informujte se o struktuře a vedení banky a o službách, které společnost nabízí ve vašem regionu.

Pracovní příležitosti

Nabízíme celou řadu zajímavých a různorodých příležitostí, takže si vyberete v jakékoli fázi své kariéry. Zjistěte nabídku pracovních příležitostí ve vaší oblasti.

Naše společnost

Získejte další informace o společnosti HSBC, například o tom, jak podnikáme, jaké jsou naše principy udržitelného rozvoje, hodnoty, historie a strategie.

Vztahy s investory

Současní i potenciální investoři naleznou informace o společnosti HSBC na našich webových stránkách. Upozorňujeme, že tyto informace jsou dostupné pouze v angličtině.